Provinssi 2018
Koko aikataulu
Oma aikataulu

Voit muokata omaa aikatauluasi aikataulusivulta.

Share on Facebook
Tee uusi aikataulu

torstai

Mainland stage

Alma

16:00

Anne-Marie

18:00

Flogging Molly

20:15

Bring Me The Horizon

22:15

Macklemore

00:30

Woodland Stage

Ellips

15:00

Kingston Wall by JJylli, Kuoppis & VHB

17:00

Amorphis - Queen of Time Special

19:00

Ismo Alanko

21:15

Pariisin Kevät

23:30

Carlings stage

Huora

15:00

YUNGBLUD

17:00

D.R.E.A.M.G.I.R.L.S.

19:00

Converge

21:15

TesseracT

23:30

Radio Helsinki stage

Memoremains

14:30

Linkopii

15:45

Nykyaika

17:00

Lähiöbotox

18:30

Jannika B

19:45

The Holy

21:30

IBE

23:15

Medeia

01:00

Amphitheatre by Soundi

Pekko Käppi & K.H.H.L. (K18)

15:30

Jonna Tervomaa - Tilassa (K18)

17:30

Lac Belot (K18)

19:30

Rosita Luu (K18)

21:15

Dave Lindholm (K18)

23:00

perjantai

Mainland stage

Pyhimys & Saimaa

14:30

SANNI

16:30

Ville Valo & Agents

18:30

Apulanta

20:30

Cypress Hill

22:30

Limp Bizkit

00:45

Woodland Stage

Anssi Kela

13:30

Beast In Black

15:30

Vesala

17:30

CMX

19:30

Anna Puu

21:30

Lamb of God

23:45

Carlings stage

Pää Kii

13:30

Cledos

15:30

Turmion Kätilöt

17:30

Gettomasa

19:30

Haken

21:30

Asa & Band

23:45

Radio Helsinki stage

Vuono

13:30

The Funky Sound Foundation

14:45

Barbe-Q-Barbies

16:15

Ville Valoton

17:45

Vilma Alina

19:00

Etta

20:30

SOFA

21:45

Sara

23:15

Iisa

01:00

Amphitheatre by Soundi

Yona (K18)

15:30

Henna Emilia & Houreet (K18)

17:30

Maustetytöt (K18)

19:15

Nicole Willis & Banda Palomita (K18)

21:00

Younghearted (K18)

23:00

lauantai

Mainland stage

Ellinoora

14:30

Juha Tapio

16:30

Vesta

18:30

Yelawolf

20:30

Papa Roach

22:30

JVG

00:45

Woodland Stage

Ida Paul & Kalle Lindroth

13:30

Viikate

15:30

Gasellit

17:30

Elastinen

19:30

Chisu

21:30

Behemoth

23:45

Carlings stage

Samuli Putro - Herätyskokous

13:30

Jori Sjöroos

15:30

Tuure Kilpeläinen ja Kaihon Karavaani

17:30

Elias Gould

19:30

Cult of Luna

21:30

Ruusut

23:45

Radio Helsinki stage

Luukas Oja

13:30

Adikia

14:45

Henrik!

16:15

KUUMAA

17:45

Ydinperhe

19:15

Anniina Auf

20:45

DJ Ibusal

22:00

Sini Yasemin

23:30

Santa Cruz

01:00

Amphitheatre by Soundi

Pauliina Kokkonen (K18)

15:30

Ylva Haru (K18)

17:30

Jukka Nousiainen & Kumpp. (K18)

19:15

Hulda Huima & Hitaat sekunnit (K18)

21:15

CMX (Amphitheatre by Soundi, K18)

23:00